Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DAIWA CUP 2015 – závod dvojic

21.11.2015

500Kč

ČRS ÚS pro Severní Moravu a Slezsko Ostrava ve spolupráci s firmou Ladislav Král – Rybářské potřeby Nový Jičín, a rybníky Polouvsi Emílie Králová Vás zvou na pohárový závod v přívlači „DAIWA CUP 2015 – ZÁVOD DVOJIC“ pořádaný dne 21.listopadu 2015 na soukromém revíru rybníky Polouvsí.

Závody jsou náborové a těchto závodů se mohou zúčastnit i neregistrovaní závodníci!

Jedná se o závod družstev (dvoučlenných družstev-dvojic).

Žádáme zájemce, kteří mají zájem zúčastnit se těchto závodů, aby svá jména nahlásili s předstihem nejpozději do 17.11.2015 z důvodů vyznačení tratě a občerstvení pro soutěžící.

Startovné : 500Kč (20€) za osobu (tým 1000Kč nebo 40€) – zahrnuje oběd

Způsob lovu: přívlačí, lov na jednu udici opatřenou jednoháčky, dvojháčky nebo trojháčky bez protihrotu a na umělou nástrahu. Maximalní počet háčků na jedné nástraze 2kusy.

Bodování : ulovené ryby se neměří. 1Kus ryby 1bod. Bodují se všechny druhy ulovených ryb v hlavové části.

Brodění: zakázáno

Tréninkový úsek: možnost tréninku na horním rybníku den před závodem, velikost 6 ha, hloubka 0,5 – 1,5m. Rybí obsádka okoun, candát, kapr, amur, jeseter.

Dovolené způsoby lovu: přívlač, drop shot, přívěs.

Je zakázáno používat sbirolino

Ryby: bolen, candát, jelec jesen, jelec tloušť, okoun, pstruh duhový, siven, štika, úhoř, jeseter, kapr, plotice, cejn, perlín, ostroretka a další

Ulovené, neponechané ryby, musí být s maximální šetrností po změření ihned puštěny zpět do revíru. Počítá se pouze ryba ulovena v hlavové části.

Ryba chycená na háček s protihrotem nebude započtena. Při opakovaném provinění proti pravidlům bude závodník diskvalifikován.

Závodní úseky: komerční rybník 4ha, průměrná hloubka 0,5m – 1,5m.

Loví se po celém obvodu rybníka, sektor cca 20m a více.

Každé závodní kolo bude hodnoceno poháry (1.2.3. místo) + poháry za celkové výsledky (1.2.3. místo) + ceny pro nejlepší družstva dodané firmou DAIWA-CORMORAN a firmou RYBÁŘSKÉ POTŘEBY KRÁL NOVÝ JIČÍN.

Podrobnosti

Datum:
21.11.2015
Cena:
500Kč
Webová stránka:
http://www.rybsvaz.cz/pages_cz/rada/odd_sport_mladez/lov_ryb_privlac/kalendar_1950_p1.doc

Pořadatel

Stanislav Pernický

Místo konání

rybníky Polouvsí
Nový Jičín, Česká republika + Google Mapa