Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Poděbradský dravec – Memoriál J. Možkovského

10.10.2015

300Kč

RSK Labe Poděbrady ve spolupráci s MO ČRS Poděbrady si Vás dovolují pozvat na pohárový závod PODĚBRADSKÝ DRAVEC – MEMORIAL JOSEFA MOŽKOVSKÉHO, který se uskuteční v sobotu 10.10.2015 na revíru 411054 – Labe 22.

Závody proběhnou v souladu se Soutěžním a Závodním řádem LRU přívlač pro rok 2015.

Bodování: měřením

Povolenky:  na revíru platí celorepublikové, celosvazové, krajské a místní povolenky.

Pro pohodlnější lov doporučujeme brodící kalhoty, nebo podběrák s delší rukojetí.

Uchování ryb: v přenosném vezírku maximálně 5 ks neušlechtilých ryb, které potom závodník přemístí do pevného vezírku ukotveného u břehu. V pevném vezírku se budou uchovávat do příchodu rozhodčího i ryby ušlechtilé ( na sektoru se budou neustále pohybovat minimálně dva měřiči).

Trénink: hlavní tok řeky Labe, mimo závodní úseky.

Startovné: 300 Kč na osobu (peníze budou použity na pronájem revíru, poháry a ceny pro vítěze, klobása a teplé nápoje zdarma) se bude vybírat při prezentaci.

Závodní úseky: ranní závod se uskuteční na levém břehu řeky Labe. Sektor A je dlouhý asi 1500 m po proudu od silničního mostu v obci Velké Zboží (kousek od výrobny minerálních vod Poděbradka), sektor B pak zase končí ve vzdálenosti 1500 m od mostu, ale proti proudu řeky. Odpolední závod proběhne na pravém břehu (u parkoviště) opět ve stejné vzdálenosti.

Výskyt ryb podle četnosti: okoun, jelec tloušť, jelec jesen, štika, sumeček americký, sumec obecný, candát, ježdík obecný a všechny druhy nedravých ryb.

Závazné přihlášky: posílejte nejpozději do konce září na adresu janpanek(zavináč)tiscali.cz , nebo telefonicky na číslo 603 752 029 – Jan Pánek. Sem směřujte i všechny dotazy. Protože je to závod bodovaný, mají přednost registrovaní závodníci.

Pokud by někdo chtěl přijet dříve, nebo naopak odjet až další den, lze zajistit ubytování!

Podrobnosti

Datum:
10.10.2015
Cena:
300Kč
Webová stránka:
http://www.rybsvaz.cz/pages_cz/rada/odd_sport_mladez/lov_ryb_privlac/kalendar_1945_p1.doc

Pořadatel

Jan Pánek
Telefon:
603752029
Webová stránka:
http://privlac-lode.cz

Místo konání

Labe
Poděbrady, Česká republika + Google Mapa