Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pohárový závod dvojic Křetínský čtyřboj

17.10.2015 - 18.10.2015

900Kč

Typ závodu: Dvoukolový závod – loví se podle Bližších podmínek výkonu rybářského práva a soupisu revírů s níže uvedenými zpřesněními.

Účast: Tým – dvoučlenná posádka. Oba závodníci musí mít rybářské oprávnění na revír – Křetínka 1 (povolenky je možné s platným rybářským lístkem zakoupit v prodejně rybářských potřeb ZEKO fishing, Česká 3, Letovice).

Místo závodu: Křetínka 1 – údolní nádrž, hloubka max 20 m.

Závodní úsek: Celá údolní nádrž v souladu s Bližšími podmínkami výkonu rybářského práva a soupisem revírů (zákaz lovu 100 m od hrázového tělesa – vyznačeno bójemi).

Trénink: Lov účastníků závodů nebude na závodním úseku omezován, tzn. trénink je povolen kdykoli.

Ubytování a stravování: předběžně zajištěno v Country Hotelu Svitavice, Lazinov 56, 679 62 Křetín (www.svitavice.cz) a to si každý na hotelu potvrzuje sám.

Startovné za tým: 900 Kč

Každý tým dostane mapu revíru a metr pro měření úlovků. Hlídání lodí přes noc zajištěno.

Každý účastník se účastní závodu na vlastní nebezpečí! Zavazuje se, že bude dodržovat všechna bezpečnostní pravidla. Tato upozornění bere na vědomí a potvrzuje zaplacením startovného a odstartováním v závodu.

VLASTNÍ LOV

NUTNÉ VYBAVENÍ LODI: Jakékoli zařízení pro pořízení dostatečně kvalitních digitálních fotografií (fotoaparát, kamera, mobil,…) s možností transportu fotografií do PC (USB, SD karta,…). Bez tohoto vybavení nebude loď připuštěna k závodu!

Loď: Lze použít pouze loď, která bezpečně unese minimálně dvě osoby.

Vzdálenost lovících a projíždějících lodí: Minimálně 50 metrů – zakotvená loď se objíždí volným prostorem. Pokud je úsek postavením lodí „neprůjezdný“, může loď projet mezi nimi.

Lovný úsek lodi: Okruh padesáti metrů okolo zakotvené lodi – do tohoto úseku nesmí další tým vjíždět. Okruh 25 metrů okolo zakotvené lodi – do tohoto úseku nesmí další tým nahazovat. Závodník nesmí hlučným dopadem nástrahy rušit lovné místo soupeře či omezovat možnosti nahazování soupeře (křížení vlasců), který byl na místě zakotven dřív. Je povoleno nahazovat jakkoliv daleko do prostoru neobsazeném žádnou z lodí. Pokud loď driftuje, musí respektovat lovný úsek ostatních zakotvených lodí.

Povolené vybavení lodi: Elektromotory (používání spalovacích motorů není na závodním úseku povoleno!!!), vesla, pádla, kotvy, echoloty, GPS atd.. Loď si závodní tým zajišťuje sám.

Povolené způsoby lovu: Všechny způsoby přívlače na umělé nástrahy v souladu s Rybářským řádem, zakázáno používat nástrahy jejichž součástí je peří. Protihroty povoleny. Při závodě bude uplatňována výhradně metoda chyť a pusť!

Pruty: Bez omezení.

Podrobnosti

Zahájení:
17.10.2015
Ukončení:
18.10.2015
Cena:
900Kč
Webová stránka:
http://www.rybsvaz.cz/pages_cz/rada/odd_sport_mladez/lov_ryb_privlac/kalendar_2029_p1.doc

Pořadatel

Aleš Zábojník

Místo konání

Křetínka
Křetín, Česká republika + Google Mapa