Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Spinning cup – jednotlivci

17.10.2015

450Kč

MO MRS Moravský Krumlov pořádá 17. 10. 2015 na rybníku Vrabčí hájek 1 přívlačové závody jednotlivců v lovu lososovitých a dalších dravých druhů ryb.

Výše startovného: 450 Kč.

Maximální počet závodníků: 60.

Přihlášení je na místě závodu. Rezervace míst na email: sabata.momk(zavináč)seznam.cz, dotazy na tel. 736 651 920 (p. Šabata). V ceně startovného je možné ponechat si 3 kusy pstruhů do 40 cm.

Popis závodního úseku
Jedná se o chovný rybník o velikosti cca 1,4 ha s průměrnou hloubkou 1,5 – 2,5 m. Závodní trať bude situována po obou delších stranách rybníka. Břeh je zpevněný sypaným kamením, dno rybníka je bez vázek, částečně písčité a částečně bahnité. Na levém břehu jsou vybudované tři písčité vstupy do vody (pláže) ohraničené betonovými zdmi. Obsádku v době závodu bude tvořit pstruh duhový (30 – 60cm), candát, štika, sumec a okoun.
Závodní řád
Jedná se o čtyřkolový závod s rotací po každém kole. Místa se losují, závodní úseky jsou vyznačeny čísly. Závodníci chytají ve svém sektoru od vylosovaného čísla k číslu vyššímu. Loví se přívlačí na umělou nástrahu opatřenou jedním háčkem či trojháčkem (u wobleru jsou povoleny 2 trojháčky) bez protihrotu nebo se zamáčknutým protihrotem. Boduje se štika, candát, pstruh, sumec, okoun. Každá ryba musí být podebrána a odsouhlasena rozhodčím, jinak se nepočítá. Ryby zdolané po signálu ukončujícím kolo se nepočítají. Za zdolanou rybu se považuje ryba podebraná do podběráku a nadzvednutá nad hladinu. Bodovaná ryba musí být zaseknuta v hlavové části, podseknutá se nepočítá!! Každé kolo je hodnoceno samostatně podle počtu ulovených ryb, 1 ryba = 1 bod. Vyhrává závodník s nejnižším součtem umístění ze všech čtyř kol. Při shodě rozhoduje vyšší počet ulovených ryb, popřípadě los. Každý závodník je povinen mít vlastní podběrák a vyprošťovač háčků.
Ceny
1.místo: Poháry + finanční hotovost
2.místo: Poháry + finanční hotovost
3.místo: Poháry + hotovost
4. místo: 2x povolenka k lovu pstruhů na VH1
5.místo: 1x povolenka k lovu pstruhů na VH1
Nejdelší ulovená ryba: překvapení 🙂

Podrobnosti

Datum:
17.10.2015
Cena:
450Kč
Webová stránka:
http://rybarimo-morkrumlov.webnode.cz/news/spinning-cup-jednotlivci/

Pořadatel

Jakub Šabata
Telefon:
736651920
E-mail:

Místo konání

rybník Vrabčí hájek 1
Moravský Krumlov, Česká republika + Google Mapa