Soutěž o 3 rybářská trička (ukončeno)

0

Ve spolupráci s internetovým obchodem www.OKtrika.cz vyhlašujeme soutěž o 3 stylová trička s rybářským motivem. Soutěž probíhá na našem facebookovém profilu.

Pravidla soutěže

Zúčastnit se je velmi snadné. Stačí označit tento příspěvek tlačítkem „Líbí se mi“ a do komentářů pod ním odpovědět na otázku, jakou nástrahu  místní doporučují na chytání větších candátů na přehradě Ebro (odpověď naleznete v tomto článku). K odpovědi současně napište, které rybářské tričko by se vám nejvíce líbilo (vybírat můžete z celé nabídky rybářských trik na www.oktrika.cz).

3 vylosovaní soutěžící, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají rybářské tričko dle vlastního výběru. Přehled pánských triček naleznete zde a dámských zde.

Soutěž trvá do půlnoci 15. září.

Neváhejte a zúčastněte se již nyní.

Aktualizace: Soutěž již skončila. Správná odpověď byla „wobler“. Jako výherci byli vylosováni: Jakubko Kotex, Zuzana Smetážková a Pavlína Kitty Pavelková. Děkujeme všem za účast a výhercům gratulujeme!

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Poznámka: Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Sdílet:

O autorovi

Avatar photo

Ten, co má tenhle web na starosti :)

Komentáře nejsou povoleny.