Výstava Česko-slovenský rybář potrvá až do neděle

0

Dnes jsme navštívili 1. ročník výstavy rybářských potřeb ČESKO-SLOVENSKÝ RYBÁŘ 2015. Na olomouckém výstavišti Flora ji dopoledne slavnostně zahájil primátor města Antonín Staněk. Výstava potrvá až do neděle a slibuje zajímavý rybářský zážitek.

Na co vše se návštěvníci mohou těšit?

Své stánky si pro vás připravily čtyři desítky vystavovatelů a počet zastoupených značek přesahuje 300. Z řad dovozců můžeme jmenovat například NORMARK, zastupují např. Rapalu či Shimano, dále Daiwa Cormoran, Dam, Orka, Robinson či Saenger. Z českých výrobců zde naleznete např. značky Karel Nikl, R-spekt, Bejsfish či Mikbaits. Známý výrobce nafukovacích lodí Gumotex na výstavu přivezl svou čerstvou novinku – nafukovací kajak Halibut, který jsme hned na místě otestovali. Zdá se, že tahle sranda má něco do sebe 🙂

Vyzkoušeli jsme nafukovací kajak Halibut

Vyzkoušeli jsme nafukovací kajak Halibut

Vyzkoušet si můžete stovky exponátů počínaje pruty a navijáky a konče nástrahami a návnadami. Také můžete získat inspiraci na rybářský zájezd. Kromě čerstvých novinek na výstavě můžete zakoupit i starší věci ve výprodejích, přičemž slevy na některé výrobky dosahují až 90%.

Návštěvníci jistě ocení také pestrý doprovodný program. Kromě přednášek, z nichž je řada na přívlačová témata (např. „Lov štik a rybaření z kajaků v brakických vodách Karlskrony“ od Zdeňka Eldelmana a Borke Zajíčka či „ Moderní trendy v lovu dravců (dropshot, čeburaška)“ od Davida Havlíčka) si můžete například zasoutěžit o osobní automobil.

Vrcholem programu je pak rybářský ples, v jehož rámci bude vyhlášena historicky první MISS Česko-Slovenská Rybářka 2015. Moderátorem je Jan Smetana, kterého můžete znát i z TV 😀

Finalistky Miss Rybářka soutěžili i ve zručnosti

Finalistky Miss Rybářka soutěžily i ve zručnosti

A naše dojmy?

Ačkoli jsme bohužel neměli čas se dnešního plesu zúčastnit 🙁 návštěvy nelitujeme. Olomoucká výstava nedosahuje sice takových rozměrů jako ta pražská či brněnská, ale nabízí přátelskou atmosféru v malebném moravském městě. Pokud se chcete na příští sezónu připravit s předstihem či sháníte rybářské vánoční dárky pro vaše přátele, rozhodně tuto příležitost využijte.

Více informací a kompletní program naleznete na www.ceskoslovenskyrybar.cz

Sdílet:

O autorovi

Avatar photo

Ten, co má tenhle web na starosti :)

Napsat komentář

− 1 = 1